Profesionaliosios muzikos lobiuose

Vienoje scenoje daugiau nei 100 profesionalių muzikos atlikėjų, taip atrodė Kalvarijos kultūros centro salė, lapkričio 10 dienos vakarą. Tai dovana, kurią įvertino ir kuria džiaugėsi tokias dovanas suprantantys koncerto klausytojai. Sulaukėme gausos padėkų ir pagyrimų, kuriais be galo džiaugiamės, jie mus įkvepia naujiems planams. Drąsiai ir su pasididžiavimu galime sakyti jog Kalvarijoje tai buvo pats reikšmingiausias Lietuvės Valstybės Šimtmečiui skirtas muzikinis reginys.

Koncerte nuostabiai skambėjo ir didžiulio klausytojų susižavėjimo sulaukė, kompozitorės Vaidos Striaupaitės – Beinarienės kūriniai ,,Protėvių laiškai“ ir ,,Te Deum“. Džiaugiamės galėdami praturtinti Kalvarijos kultūrinį gyvenimą mūsų organizacijos siekiu – puoselėti ir rūpintis profesionaliosios, sakralinės muzikos sklaida provincijoje.

Atlikėjai: Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“, Valstybinis choras „Vilnius“, Šiaulių valstybinis choras „Polifonija“, Irena Zelenkauskaitė (sopranas), Arūnas Malikėnas (baritonas), Asta Krikščiūnaitė (sopranas), Robertas Beinaris (anglų ragas).
Dirigentas – Dainius Pavilionis. 
Koncertą vedė nuostabioji koncertų pranešėja, Janina Pranaitytė, tituluojama Lietuvos nacionalinės filharmonijos talismanu.

Už pagalbą organizuojant renginį dėkojame: Gitanai Krikščiūnaitei, Kalvarijos kultūros centrui, Žilvinui Bukevičiui ir visai organizacinei Sonantem komandai bei koncerto savanorių komandai.

Scenoje Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras ,,Trimitas“; chorai: ,,Vilnius“ ir ,,Polifonija“

Dešnėje maestro Dainius Pavilionis, prie jo solistė, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė Asta Krikščiūnaitė

Solistas Robertas Beinaris ir kompozitorė Vaida Striaupaitė – Beinarienė

Solistai: Arūnas Malikėnas ir Irena Zelenkauskaitė. DIriguoja maestro Dainius Pavilionis