Muzikos ir atradimų stovykla (prie jūros)

MUZIKOS IR ATRADIMŲ STOVYKLA

Nuo 2013 metų esame suorganizavę ne vieną turiningą vasaros stovyklą. Jose susitikome su daugybe skirtingo amžiaus žmonių, patyrėme daug neįkainojamų įspūdžių. Šiais metais taip pat kviečiame į šį nuotykį – drauge dainuoti, groti, atrasti ir pažinti Baltijos jūrą, atsisveikinti su besibaigiančia vasara.

SKIRTINGOS KARTOS

Stovyklautojų grupė riboto dydžio – 30 dalyvių. Mes vertiname skirtingų kartų bendravimą, todėl stovykloje laukiame vaikų (nuo 7 metų be tėvelių), paauglių, studentų, mamų, tėčių, močiučių ir senelių. Veiklas organizuojame taip, kad visiems kartu būtų gera ir įdomu.

YPATINGI VAIKAI

Yra laukiami.

APGYVENDINIMAS IR MAITINIMAS

Stovyklautojai visi kartu gyvens kurortiniame Šventosios parapijos svečių namuose ,,Edeno sodas”, miestelio centre, Baltijos jūros pakrantėje. Nakvynė 2, 3, 4, 6 vietų kambariuose, bendrame name. Kambariai tvarkingi, švari patalynė, patogumai (wc ir dušai) bendri.

Maitinimas tris kartus per dieną, labai sotus ir dosnus, gaminamas neskūpiai ir su meile ,,Edeno sode”.

STOVYKLOS PROGRAMA

Dainavimas, nuotykių ir eksperimentinės veiklos gamtoje, žygiai, komandiniai žaidimai, gintarų paieškos, draugystė ir bendrystė, pramogos.

Mokysimės naujų dainų, giesmių, jas vakarais giedosime Mišiose. Siekdami pažinti Baltijos jūros pakrantės aplinką, lydimi mokslininkės, atliksime stebėjimus ir nesudėtingus tyrimus grupėse.

Atvykimas į stovyklą 20 dieną (sekmadienį) nuo 16 iki 19 val.

Išvykimas iš stovyklos 24 dieną nuo 15 iki 18 val.

Atvykimu ir parvykimu į ir iš stovyklos organizatoriai nesirūpina, bet galime pasitikti ir pasiimti vaikus ar suaugusius iš Klaipėdos, Palangos ar Šventosios traukinių / autobusų stočių.

P r o g r a m a

6:30–8:00 Žygis su vyturėliais ieškoti gintarų (norintiems)

8:30–8:45 Mankšta kūnui ir sielai

9:00–9:30 Pusryčiai

10:00–11:00 Dainavimas

11:00–13:00 Eksperimentinės veiklos gamtoje

13:30–15:00 Pietūs

15:00–17:00 Laikas prie jūros / pramogos

17:00–18:00 Repeticija

18:00–18:30 Vakarienė

19:00–19:30 Šv. Mišios (giedame jose)

Laikas palydėti saulę

21:00–22:00 Pokalbiai rimtomis temomis (norintiems)

22:00 Pasakaitės prieš miegą

STOVYKLOS VADOVĖS

Ausma Sakalauskaitė – chorvedė, vargonininkė. Ausma jau daugiau kaip 15 metų dirba įvairiose su jaunimu dirbančiose organizacijose. Ji jau septynerius metus dirba muzikos mokytoja Vilniaus Valdorfo Žaliojoje mokykloje, yra penkių chorų vadovė, vargonuoja bažnyčiose, veda mokymus, organizuoja stovyklas. Ausma yra asociacijos ,,Skambėjimas” pirmininkė, Lietuvos chorų sąjungos narė. 2023 metais Lietuvos chorų sąjungos buvo apdovanota premija už chorinę veiklą vaikų chorų srityje.

Dr. Greta Gyraitė – KU Jūros tyrimų instituto mokslo darbuotoja, VU Biomokslų instituto mokslo stažuotoja. Greta ne tik dėsto Klaipėdos universiteto studentams, bet ir veda edukacines pamokas moksleiviams ar stovyklautojams. Vaikai ją mielai vadina Jūros Daktare, o vienas didžiausių mokslininkės hobių – dainuoti chore. Daugiau apie Gretą: https://ve.lt/gyvenimas/greta-gyraite-jura-pasauke-o-as-atliepiau.

STOVYKLOS KAINA 180 eur

Jei dalyvauja daugiau nei vienas šeimos narys, taikoma 10 % nuolaida.

Į kainą įskaičiuota:

– 4 naktų nakvynė Šventojoje (Lietuva);

– maitinimas 3 kartus per dieną;

– pažintinė, edukacinė, pramoginė stovyklos programa.

REGISTRUOTIS ČIA: https://forms.gle/uExCz93TnEq6avY99

Jei turite klausimų: tel.: 862664889 (Ausma) arba email.: info@sonantem.lt.

Stovyklos organizatorius: asociacija ,,Skambėjimas”

www.sonantem.lt