Sveikiname konkurso ,,Mūsų dainose” laureatus

Gegužės 19 d. Vievyje vyko vaikų ir jaunimo chorų konkursas-festivalis ,,Mūsų dainose”. Konkurse skirtingose chorų kategorijose pasirodė ir asociacijos ,,Skambėjimas” du chorai: merginų jaunių choras ir jaunučių choras. Chorus konkursui paruošė vadovė Ausma Sakalauskaitė ir koncertmeisterė Guoda Rimeikaitė. 

Chorų pasirodymus vertino komisija: 

  • VU studentų chorų meno vadovė ir vyriausioji dirigentė, Lietuvos chorų sąjungos prezidentė, Rasa Gelgotienė (komisijos pirmininkė);
  • Klaipėdos Vydūno gimnazijos chorų vadovas dr. Arvydas Girdzijauskas;
  • B. Dvariono 10-metės muzikos mokyklos chorų vadovė, dirigentė, Natalija Krupavičiūtė.

Konkurse savo jėgas išbandė apie 20 vaikų ir jaunimo chorų ne tik iš Lietuvos, bet ir choras iš Punsko. Konkursą organizavo Vievio kultūros centras ir jo direktorė, chorvedė, dirigentė Audronė Stepankevičiūtė. 

Jaunučių chorų kategorijoje Asociacijos ,,Sambėjimas” jaunučių choras pelnė 

II VIETOS DIPLOMĄ

Merginų chorų kategorijoje Asociacijos ,,Skambėjimas” merginų choras pelnė

II VIETOS DIPLOMĄ

Sveikiname choristus, vadovę Ausmą Sakalauskaitę ir koncertmeisterę Guodą Rimeikaitę!

Dėkojame konkurso-festivalio ,,Mūsų dainose” organizatoriams už šiltą priėmimą, organizuotumą, pamaitinimą, šiltą ir skambantį chorų šventadienį.

Dėkojame choristų mamoms lydėjusioms ir padėjusioms koordinuoti visus energingus dainininkus. Dėkojame UAB ,,Autodarna” ir Dariui Astratovui ne tik už saugų vykimą į ir iš renginio vietos, bet ir jautrų pastabumą, kuris ramina. 

#mumsCHORASsvarbuskaipORAS #kadgiriažaliuotų #sonantemliberi #sonantemiuventus